Oferta pracy: Specjalista ds. Hydrauliki

Firma Inwat poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Hydrauliki

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów technicznych układów hydrauliki siłowej, układów smarowania, chłodzenia oraz instalacji rurociągowych dla energetyki zawodowej i przemysłowej (dobór komponentów, materiałów, obliczenia, rysunki, instrukcje obsługi)
  • Projektowanie i konstruowanie urządzeń pomocniczych dla energetyki
  • Wykonywanie obliczeń przepływowych i wytrzymałościowych niezbędnych przy projektowaniu
  • Udział w pracach wdrożeniowych na obiekcie oraz uczestnictwo w uruchamianiu układów
  • Udział w pracach badawczych i pomiarowych na obiektach energetycznych
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (także w języku angielskim)
  • Sumienność i solidność wykonywania zadań
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Otwartość na nowe rozwiązania i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość oprogramowania Solid Works lub podobnego systemu 3D
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Konstruktora
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole specjalistów

Informacje dodatkowe

  • Wymiar etatu: pełny etat (UoP) lub inne propozycje współpracy
  • Czas trwania umowy: okres próbny, potem na czas nieokreślony